sľužby

Na portáli možno nájsť rôzne služby, ktorých počet neustále rastie. Články sú zoradené podľa tém, diskusie v štyroch hlavných rubrikách (všeobecné diskusie, reštaurovanie a konzervovanie, pamiatky a múzeá). Premostením na svet je systém web-odkazov.

Vizuálnu časť zabezpečuje systém fotoalbumov do ktorého pribudne mesačne okolo 100 nových fotografií z rôznych oblastí tematiky portálu Obnova.sk. Články, web-odkazy, diskusné príspevky, fotografie do fotoalbumu môže pridávať ktokoľvek. Okrem týchto základných služieb sú k dispozícii ankety, vyhľadávanie, rôzne doplnky, aktuality, udalosti a e-mail novinky, vdaka ktorým vám na Obnova.sk nič neunikne.

Ak vlastníte web-stránku s tématikou podobnou portálu Obnova.sk, môžete ju zaradiť do hlasovacieho systému Obnova.sk TopWeb, alebo si pomocou jednej zo služieb zaradiť vždy nové články z Obnova.sk na vaše stránky (Obnova.sk Export).

© Spoločnosť pre pamiatky, dizajn: trebars:cms, Obnova.sk - Michal Hrčka, server: Obnova.sk, aktualizované: 01. 12. 2018, Mapa webu (sitemap).